Nowe mieszkania „pod klucz”

Popularnym od kilku lat rozwiązaniem jest budowanie mieszkań „pod klucz”. Oznacza to, że odbiorca dostaje nie tylko mieszkanie w budynku wielorodzinnym, ale też nie musi przejmować się wykończeniem i wyposażeniem nieruchomości. Aż do ostatniego etapu może liczyć na pomoc dewelopera. Dzięki temu właściciel mieszkania 3 pokojowe warszawa mokotów nie zajmuje się takimi sprawami, jak choćby montaż drzwi, ułożenie posadzki czy malowanie ścian. Moda na mieszkania „pod klucz” rozwinęła się na tyle, że dziś możliwe jest znalezienie ofert, które zapewniają nawet kontrakt z projektantem wnętrz. Osoba, która kupiła mieszkanie, za pośrednictwem dewelopera nawiązuje kontakt z firmami zajmującymi się wyposażeniem. Zazwyczaj właściciel mieszkania dostaje do wyboru jeden z gotowych styli urządzenia mieszkania, ale możliwe jest też stworzenie bardziej indywidualnej oferty.

http://www.kitakoral.pl/ Duże nowe inwestycje deweloperskie Komorniki w domy pod Poznaniem

Nie można też powiedzieć, by takie kompleksowe propozycje deweloperów dawały mieszkańcom mniejszy wpływ na wygląd ich przyszłego lokum. Wręcz przeciwnie, lokatorzy są często traktowani zupełnie tak, jakby byli bezpośrednimi klientami projektanta czy jednego z podwykonawców. Możliwe jest często zobaczenie np. wizualizacji projektów. Uwzględniane są też prośby właścicieli nieruchomości np. odnośnie konkretnego rodzaju dekoracji. To duża zaleta, bo daje możliwości zamieszkania w wymarzonym miejscu, bez konieczności szukania na własną rękę kolejnych usługodawców.

Wszystko załatwia deweloper, a mieszkańcom pozostaje jedynie przedstawianie własnych pomysłów i wybieranie wśród propozycji projektantów.