Catering na 18 urodziny!

Osiemnaste urodziny bez wątpienia wymagają świętowania – czy to w domu, czy na wynajętej sali. Zarówno w towarzystwie rodziny, jak i znajomych. Takie urodziny to z pewnością okazja do hucznego świętowania! Aby upamiętnić te okazję należy pamiętać o odpowiednie zdjęcia – pomocna może okazać się fotobudka. Oprócz gości i dobrej muzyki, niezbędne jest także smaczne jedzenie i odpowiednie trunki. Na takie przyjęcie warto zamówić firmę cateringową, która zadba o posiłki dla uczestników imprezy – zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Jaki catering na 18-stkę?

Catering na 18 urodziny na pewno będzie różnił się od tego, który zamawiamy na wesele, chrzciny czy komunię.

Nie potrzeba tu dań takich jak rosół, ziemniaki i kotlety, mięsne, makaronowe i warzywne zapiekanki. Lepiej wybrać różnego rodzaju mniejsze przekąski, które przypadną do gustu młodym ludziom. Odpadają zatem mięsne galarty i golonki, ale mile widziane są małe tartinki, mini tortille z łososiem i kurczakiem, włoskie grzanki z mozzarellą i pomidorem, paszteciki i koreczki warzywne. Sprawdzą się także sałatki typu gyros i grecka z serem feta. Młodzież na pewno chętnie sięgnie po frytki, nuggetsy z sosem, szaszłyki i faszerowane naleśniki.

Jeżeli imprezie będą towarzyszyć tańce, goście na pewno będą z chęcią sięgać po takie przekąski, bu uzupełniać energię. Tańce i jedzenie to duet idealny!

Koszt cateringu urodzinowego

Cena cateringu na osiemnaste urodziny uzależniona jest od kilku czynników. Wszystko zależy oczywiście od liczby zaproszonych gości, liczby dań, które mają przypadać na osobę, wyboru przekąsek z przedstawionego menu, składników, z których zostaną przygotowane dania oraz od stopnia ich skomplikowania. Wpływ na cenę może mieć również miejsce, do którego musi dotrzeć firma cateringowa, a także dostępność terminów. Warto poszukać uśrednionej oferty, która gwarantuje dobre i smaczne przekąski za przystępną cenę.

Ofertę cateringową zawsze można uzupełnić o domowej roboty przekąski, owoce, ciastka i własne wypieki. Wybór świeżych owoców na frisco.pl jest bardzo duży, w dodatku w dobrych cenach. Dostawa do domu czy lokalu zamówionych tam produktów jest dużą zaletą, ponieważ nie trzeba pamiętać o tym, aby pojechać do sklepu.